Načini iskanja zaposlitve - FVV UM

• Kje: Fakulteta za varnostne vede UM, Kotnikova 8, Ljubljana, predavalnica 6
  • Izvajalec: Matej Kosi, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za varnostne vede

Iskalec zaposlitve se mora žal včasih spopasti tudi z vprašanjem, a sploh obstaja še kakšno prosto delovno mesto zanj? Sočasno se lahko pojavi tudi vprašanje, ali je dovolj aktiven in ali obstaja še kakšna možnost, ki je ne pozna?

V času nenehnih sprememb se spreminjajo tudi pristopi in načini iskanja zaposlitve in tudi tukaj je potrebna vse večja iznajdljivost. Da boste lahko privarčevali s časom in vam ne bo potrebno raziskovati vsebin po spletu ter boste imeli priložnost postaviti tudi dodatna vprašanja, za vas pripravljamo delavnico, na kateri boste dobili informacije o:

• različnih možnih načinih iskanja zaposlitve;
  • metodi/pristopu, ki je v evropskem prostoru najpogosteje tista/i, s pomočjo katere/ga posameznik pridobi zaposlitev;
  • možnih inovativnih načinih iskanja zaposlitve;
  • nujnosti sočasne uporabe več načinov iskanja zaposlitve …