9. september 2014

Dva nova javna podjetniška pospeševalnika

Spoštovani profesorji, raziskovalci in študenti Univerze v Mariboru

Za vaše inovativne podjetniške ideje to jesen odpirata vrata dva nova javna podjetniška pospeševalnika. Po vzoru najboljših pospeševalnikov iz tujine zagotavljata 50.000 € ali 200.000 € kapitala v okviru razpisov  SK50 in SK200, vrhunske startup mentorje, intenziven program usposabljanja, delovni prostor in celotno administrativno-razpisno podporo.

Vabimo vas, da se udeležite predstavitvenega dogodka za člane Univerze v Mariboru,
v četrtek, 11. septembra 2014, s pričetkom ob 14. uri, v predavalnici Tovarne podjemov, podjetniškega inkubatorja Univerze v Mariboru.

Na dogodku boste dobili vse ključne informacije o prijavi na razpis, pogojih sodelovanja v obeh pospeševalnikih ter o programih spodbujanja in podpore podjetništva na mariborski univerzi.

Natančen program ter prijavnico najdete na spletni strani http://www.tovarnapodjemov.org.

Dogodek je namenjen profesorjem, raziskovalcem in študentom z inovativnimi podjetniškimi idejami.

Dogodek skupaj s Slovenskim podjetniškim skladom organizira univerzitetni inkubator Tovarna podjemov, ki je element inovacijskega okolja Univerze v Mariboru, katerega nosilec je RAZ:UM.

Veselimo se vaše udeležbe in vas lepo pozdravljamo,

Ekipa Tovarne podjemov