28. julij 2014

Model ASEM 2014

Azijsko evropska fundacija (ASEF), ASEF Univerzitetna alumni mreža (ASEFUAN) in Šola menedžmenta - Politecnico di Milano (SoM) vabijo študentke in študente iz Evrope in Azije, da se udeležijo dogodka "Model ASEM 2014".

Rok za prijave: 31. julij 2014.

150 izbranih udeleženk in udeležencev se bo v času med 8. in 11. oktobrom 2014, v Milanu, udeležilo simulacije medvladnega vrha po zgledu Azijsko evropskega srečanja (ASEM). 10. ASEM vrh bo sicer potekal v Milanu od 16. do 17. oktobra 2014.

V okviru dogodka "Model ASEM 2014" bodo študentke in študenti izkusili svoje pogajalske sposobnosti, izmenjali poglede glede azijsko evropskega sodelovanja in skušali izoblikovati konsenz okoli nekaterih temeljnih vprašanj kasnejšega ASEM vrha, kot so trajnostna rast, varnost in javno zdravstvo.

Organizatorji bodo krili stroške nastanitve, zagotovili subvencijo za prevoz udeležencev ter poskrbeli za prehrano v času programa samega dogodka.

Za več informacij o programu, merilih za izbor in spletno prijavnico obiščite spletno stran http://asef.org/projects/themes/education/3147-Model.