20. julij 2015

Vabilo brucem na uvajalni teden Univerze v Mariboru za študijsko leto 2015-2016

Draga brucka, dragi bruc!

Pred začetkom študija je večina med vami polna pričakovanj, morda tudi negotovosti zaradi vstopa v neznani akademski svet. Veseli nas, da ste za študij izbrali Univerzo v Mariboru, kjer se bomo potrudili izpolniti vaša pričakovanja in zagotoviti pogoje, da boste lahko pri svojem študiju kar se da uspešni. Želimo, da se boste opremljeni z ustreznimi informacijami lahko že prve tedne študijskega leta v največji meri posvetili študiju, zato na Univerzi v Mariboru pred uradnim pričetkom študijskega leta organiziramo uvajalni teden za bruce. Namen uvajalnega tedna, ki ga z dogodki pripravljamo na različnih lokacijah, je, da vas že pred pričetkom študija seznanimo z različnimi vsebinami in možnostmi, povezanimi s študijem, ter da se spoznate z novim okoljem. Uvajalni teden je v skladu s študijskim koledarjem načrtovan v času od srede, 23. 9., do srede, 30. 9. 2015.

Program najdete v prilogi.