ELEVATOR PITCH: Ključ do uspešne predstavitve

• Kdaj: sreda, 9. oktober 2024, ob 14:00
  • Kje: On-line (MS Teams)
  • Izvajalec: Urška Pavlič, karierna svetovalka KC UM

V današnjem času, ko imamo pogosto le nekaj sekund, da naredimo dober vtis, je obvladovanje veščine učinkovite predstavitve ključnega pomena

Na delavnici se boš naučil_a, kako pripraviti jasen, kratek in prepričljiv govor ("elevator pitch"), s katerim boš predstavil_a svojo projektno nalogo, idejo ali sebe. Pozorni bomo na informacije, ki so ključne, vzbujajo zanimanje in prepričajo poslušalca ter na pogoste napake, ki se jim je smiselno izogniti.

Metoda "elevator pitch" je lahko učinkovito orodje pri iskanju zaposlitve, mreženju in pridobivanju novih kariernih priložnosti, v kar se bomo dodatno poglobili.

Delavnica je namenjena študentom, ki sodelujejo ali so sodelovali pri Študentskih izzivih Univerze v Mariboru (ŠI:UM, ŠI:UM (NOO)), študentom, ki so vpisani v spletno platformo ŠI:UM in vsem, ki želijo izboljšati svoje predstavitvene veščine ter povečati učinkovitost v osebnem in profesionalnem življenju.

Vljudno vabljen_a!

Več o vsebini in PRIJAVA NA DOGODEK.