Tudi v študijskem letu 2016/2017 bomo vsak mesec izdali mesečne novice Kariernega centra Univerze v Mariboru.

Prvo številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec oktober 2016, najdete tukaj.

Drugo številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec november 2016, najdete tukaj.

Tretjo številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec december 2016, najdete tukaj.

Četrto številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec januar 2017, najdete tukaj.

Peto številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec februar 2017, najdete tukaj.

Šesto številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec marec 2017, najdete tukaj.

Sedmo številko, to so Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec april 2017, najdete tukaj.

Želimo vam prijetno branje, če pa imate kakšne predloge za naše novice, pa nam lahko pišete na e-naslov .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov).

Karierni svetovalci KC UM

V študijskem letu 2015/2016 smo izdali naslednje mesečne novice:

Prvo številko najdete tukaj (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec oktober 2015).

Drugo številko najdete tukaj. (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec november 2015).

Tretjo številko najdete tukaj. (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec december 2015).

Četrto številko najdete tukaj. (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec januar 2016).

Peto številko najdete tukaj. (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec februar 2016).

Šesto številko najdete tukaj (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec marec 2016).

Sedmo številko najdete tukaj (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec april 2016).

Osmo številko najdete tukaj. (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec maj 2016).

Deveto številko najdete tukaj. (Novice Kariernega centra Univerze v Mariboru za mesec junij 2016).