20. avgust 2021

Brezplačen program za diplomante Odprtih oči na trg dela

Program je namenjen mladim diplomantom, ki kljub diplomi višjega, visokošolskega ali univerzitetnega študija ne najdejo zaposlitve (prijava v evidenco brezposelnih ni pogoj), imajo osnovno znanje angleščine in stalno bivališče v Mestni občini Maribor.

V 50-urnem programu boste pridobili nova IKT znanja, veščine iskanja zaposlitve, izboljšali svojo poslovno angleščino in osvežili vedenje o uporabi slovenščine v uradovalnem sporazumevanju. Ob zaključku izobraževanja boste prejeli potrdilo o udeležbi v programu.

S tečajem bodo pričeli v ponedeljek, 6. septembra 2021, če se bo prijavilo vsaj 8 oseb. Prijave sprejemajo na elektronskem naslovu: svetovanje@azm-lu.si.