14. maj 2021

Brezplačni program Odprtih oči na trg dela

Program je namenjen mladim diplomantom, ki kljub diplomi višjega, visokošolskega ali univerzitetnega študija ne najdejo zaposlitve (prijava v evidenco brezposelnih ni pogoj), osnovnim znanjem angleščine in s stalnim bivališčem v Mestni občini Maribor. V programu z obsegom 50 šolskih ur boste pridobili nova IKT znanja, veščine iskanja zaposlitve, izboljšali svojo poslovno angleščino in osvežili vedenje o uporabi slovenščine v uradovalnem sporazumevanju. Ob zaključku izobraževanja boste prejeli potrdilo AZM-LU o udeležbi v programu. Uvodno srečanje bo potekalo v četrtek, 25. 5. 2021 ob 9.00 v prostorih Andragoškega zavoda Maribor – Ljudske univerze. Prijave sprejemamo do petka, 21. 5. 2021, na elektronskem naslovu: svetovanje@azm-lu.si.

Informacije in prijave: svetovanje@azm-lu.si; 041 / 372 273.

Program financira Mestna občina Maribor v okviru Letnega programa izobraževanja odraslih za leto 2021.