13. januar 2017

KARIERNI SEJEM POKLICEV IN IZOBRAŽEVANJA

V petek, 27. januarja 2017, te vabimo, da obiščeš Karierni sejem poklicev in izobraževanja, ki bo potekal v Dvorani Tabor med 8. in 18. uro. Na kariernem sejmu se bo predstavljajo več kot 15 srednjih šol in Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad RS. Sodelovali bodo tudi predstavniki podjetji, sočasno pa bodo potekale še predstavite poklicev v živo.

Predstavljala se bo tudi Univerza v Mariboru, katere predstavniki vam bodo pomagali do odgovorov na vprašanja: kako najti zase najbolj primeren študijski program, kateri študijski programi so na voljo na Univerzi v Mariboru, kako že v času študija začeti z načrtovanjem svoje karierne poti, kakšne možnosti mednarodnih izmenjav ti v času študija ponuja Univerza v Mariboru in mnoga druga vprašanja.

Vabljeni torej v petek, 27. januarja 2017, v Dvorano Tabor!