4. december 2017

Mednarodna konferenca IZZIVI PODJETNIŠTVA IN DIREKTNE PRODAJE

Na konferenci Izzivi podjetništva in direktne prodaje želijo skupaj s predstavniki Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo, Zvezami potrošnikov, organizacijami, ki povezujejo in pomagajo mladim podjetnikom ter fakultetami, orisati pozitivno naklonjenost mladih k podjetništvu in poiskati rešitve za vzpodbudno podjetniško okolje, predvsem za ženske, ki razmišljajo o samostojni podjetniški poti.

Prav tako želijo izpostaviti in poudariti razlike med legalnimi in nelegalnimi oblikami poslovanja pri prodaji blaga in storitev zunaj poslovnih prostorov ter vzpostaviti sistem sodelovanja med ključnimi deležniki z namenom zaščite potrošnika.

V prilogi vam posredujejo osnutek programa.

Kontakt za prijavo: Nina Jerše, Generalna sekretarka Sekcije direktne prodaje: info@dsa.si.

Na konferenci bo poskrbljeno za prevod.