26. maj 2021

Novartisov triletni razvojni program v Nabavi - Go Big in Procurement

Program ponuja enkratno priložnost mladim talentom, ki želijo svojo profesionalno pot začeti in graditi v globalnem farmacevtskem okolju ter pridobiti globalne izkušnje v nabavi. Program je namenjen:

• Študentom zaključnih letnikov študija, iskalcem prve zaposlitve s končano visokošolsko/univerzitetno izobrazbo ali mladim zaposlenim.
  • Posameznikom z aktivnim pisnim in ustnim znanjem angleškega jezika.
  • Dinamičnim, proaktivnim in samoiniciativnim posameznikom z željo po stalnem razvoju in napredku.
  • Ciljno usmerjenim posameznikom, ki imajo željo po izpopolnjevanju pogajalskih spretnosti in jim komunikacijske veščine, usmerjenost k strankam ter pogum niso tuji.

Svojo vlogo z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku oddajte najkasneje do 8. 6. 2021. Več informacij najdete tukaj.