31. julij 2017

Vabilo bruckam in brucem na Uvajalni teden Univerze v Mariboru v študijskem letu 2017/2018

Draga brucka, dragi bruc!

Pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili ta študijska leta preživeti na Univerzi v Mariboru.

Če si že zastavljate vprašanja, v katerih prostorih bo potekal vaš študij, kje boste lahko iskali študijsko gradivo, kje bo najlaže poiskati bodoče profesorje, tutorja študenta, strokovnega delavca v referatu in še koga, ki vam bo lahko priskočil na pomoč, saj vam ni vseeno, kako boste vstopili v akademski svet, če vas zanima, kaj vse boste lahko organizirano počeli po urah v predavalnici, potem je uvajalni teden za bruce in brucke kot nalašč za vas.

Kdaj?

Od ponedeljka, 25. 9. 2017 do petka, 29. 9. 2017

Kje?

Na različnih lokacijah Univerze v Mariboru, ki jih najdete v programu.

Čemu?

Za čim hitrejši in uspešnejši začetek študija z radovednim, ustvarjalnim in inovativnim spoznavanjem vsega novega - seveda s končnim ciljem, da uspešno zaključite študij in suvereno vstopite na trg dela.

Obvezno?

Zelo priporočljivo, zato pridite.

Dobrodošli!

Red. prof. dr. Igor Tičar,