13. avgust 2014

Vabilo mladim brezposelnim za sodelovanje v projektu

Spoštovani!

Želite pridobiti nova znanja in praktične informacije za iskanje zaposlitve, ustvarjanje lastnega podjetja ali nevladne organizacije?
Ste stari med 24 in 30 let in prijavljeni na Zavodu RS za zaposlovanje in imate višjo, visoko ali univerzitetno izobrazbo ali zaključujete univerzitetni študij?
Ste razočarani glede zaposlitvenih možnosti v naši državi?

Če ste odgovorili pritrdilno na ta vprašanja ste zagotovo odličen/a kandidat/ka, da sodelujete v projektu Model-M 2014, kjer vam bomo omogočili:

• pridobitev novega znanja iz zaposlitvenega in podjetniškega ter nevladnega področja,
  • pomoč strokovnega tima pri določitvi (samo)zaposlitvenih možnosti,
  • širitev lastne socialne mreže,
  • nagrado najboljšim udeležencem v skupni protivrednosti 1000 € (v primeru vzpostavitve lastnega podjetja oz. organizacije ali drugih dosežkov pri projektu),
  • mreženje z zanimivimi podjetniki, nevladniki in drugimi uspešnimi osebami.

Program se bo pričel izvajati septembra 2014 in bo trajal 2 meseca. Pohitite in se vključite v informativno delavnico, ki bo potekala v Mariboru 1.9.2014 ob 10.30 in 12. uri v Kariernem središču, Gregorčičeva ulica 15, in na Ptuju dne 29.8.2014 ob 9.30 na Uradu za delo Ptuj, Trstenjakova ul. 2a (etaža 0, predavalnica 2), kjer boste pridobili vse potrebne informacije!

Vključitvena mesta so omejena!

Pridružite se 2. generaciji udeležencev projekta Model M na 2-mesečnem brezplačnem usposabljanju in se povežite s podjetniki, nevladniki in udeleženci projekta Model M 2013.

Skupaj bomo uspešnejši!

Število vpisnih mest je omejeno (40-60). Velja pravilo hitrejšega!

Kontakt:

• Zavod za zaposlovanje Maribor, Gregorčičeva ulica 37, 2000 Maribor, Telefon + 386 (2) 23 57 682, E-pošta: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov)
  • IRDO – Inštitut za razvoj družbene odgovornosti, Preradovičeva ulica 26, 2000 Maribor, Telefon + 386 (0)31 344 883, E-pošta .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov), Spletna stran http://www.irdo.si
  • Univerza v Mariboru, Karierni center, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, T: +386 (2) 23 55 227, E: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov)http://www.kc.uni-mb.si

Vljudno vabljeni!

Uradno vabilo