1. 1. Prijavite se na brezplačno karierno svetovanje

26. junij 2019

Potrebujete pomoč pri pripravi življenjepisa? Ne veste, kje in kako najti prakso, pripravništvo ali zaposlitev? Ste v dilemi glede izbire študija? Si želite narediti karierni načrt, ki vas bo vodil do zaposlitve, ki si jo želite?

Za načrtovanje kariere ni nikoli prehitro, zato ne odlašajte in ZAČNITE ZDAJPrijavite se na brezplačno karierno svetovanje, ki ga karierni svetovalci Kariernega centra Univerze v Mariboru študentom in dijakom nudimo tudi v poletnih mesecih.

2. 7. Prosto delovno mesto računalničar, programer (m/ž)

24. junij 2019

VODOVOD SISTEMA B d.o.o. k sodelovanju vabi samoiniciativnega študenta računalništva (programerja), zaključnega letnika (absolventa) za upravljanje serverjev, implementacijo že uveljavljenih programskih rešitev ter delno razvijanje svoje programske kode.

3. 9. Mednarodna priložnost za študente - prostovoljstvo v Litvi

29. maj 2019

Razpisani sta 2 mesti za prostovoljstvo v Litvi - pomoč v ekološko usmerjenem vrtcu in šoli v mestecu Melkys. Prostovoljstvo se začne septembra 2019 in traja 10 mesecev, poteka v okviru Erasmus + prostovoljske aktivnosti v organizaciji Asociacija Litdea, Litva.