Obvestila

1. 1. V KC UM varujemo osebne podatke tudi na on-line dogodkih in kariernih svetovanjih

13. januar 2023

Podajamo Informacije o pravicah za posameznike, na katere se nanašajo osebni podatki. Udeležence on-line dogodkov in kariernih svetovaj pozivamo, da si preberejo besedilo.

We also protect personal data at online events and career counseling KC UM. We provide Information on the rights of data subjects. Participants of online events and career counseling are encouraged to read the text.

2. 3. Štipendije Slovenske vojske

11. marec 2024

Ministrstvo za obrambo v šolskem letu 2024/25 razpisuje štipendije na podlagi javnega natečaja. Številnim študentom s štipendijami nudimo finančno podporo že v času izobraževanja.

3. 4. Štipendija Bending Spoons

8. marec 2024

Podjetje Bending Spoons ponuja štipendije za 20 študentk s področja računalništva, programskega inženirstva ali sorodnih disciplin.

4. 5. Vojaški tabor 2024

8. marec 2024

Ministrstvo za obrambo organizira dvotedenski Vojaški tabor 2024 na Bohinjski Beli, ki se ga lahko brezplačno udeležijo študentke in študenti.

5. 6. Kulturni bazar 2024

8. marec 2024

V sredo, 20. 3. 2024, bo v Cankarjevem domu potekalo brezplačno nacionalno medresorsko usposabljanje Kulturni bazar.

6. 10. HR Starter - brezplačen spletni kadrovski tečaj

26. februar 2024

Na Manpower Slovenija v sodelovanju z organizacijo HR World Adria že četrto leto zapored organizirajo program HR Starter, ki je namenjen študentom dodiplomskih in magistrskih študijev katerekoli univerze.

HR Starter je brezplačen spletni kadrovski tečaj, ki nadobudne mlade talente opremi z znanjem in veščinami, ki so potrebne za področje upravljanja s človeškimi viri.

Prijave na tečaj potekajo do 10. marca 2024, do 12.00.