Obvestila

1. 1. V KC UM varujemo osebne podatke tudi na on-line dogodkih in kariernih svetovanjih

13. januar 2023

Podajamo Informacije o pravicah za posameznike, na katere se nanašajo osebni podatki. Udeležence on-line dogodkov in kariernih svetovaj pozivamo, da si preberejo besedilo.

We also protect personal data at online events and career counseling KC UM. We provide Information on the rights of data subjects. Participants of online events and career counseling are encouraged to read the text.

2. 2. Vabilo k prijavi za najboljša magistrska in doktorska dela

9. julij 2024

V Banki Slovenije vsako leto podeljujejo nagrade za najboljša magistrska in doktorska dela s področja ekonomije, bančništva, zavarovalništva, financ in finančnega prava. Nagrajenih bo sedem del; doktorati bodo prejeli nagrado v višini 3000 evrov, magisteriji pa 1500 evrov.

3. 8. 1. mednarodna doktorska konferenca

6. maj 2024

Univerza v Mariboru in Université d'Orléans vabita doktorske študente na 1. mednarodno doktorsko konferenco na temo Green Transition: Advancing Academia’s Role in Sustainable Innovation.

4. 9. Zaključna konferenca projekta SETCOM

26. april 2024

Na Pedagoški fakulteti Univerze v Mariboru je potekala zaključna mednarodna konferenca v okviru projekta SETCOM, z naslovom "Sinergije pismenosti na področju sistemov umetne inteligence in socialnega in čustvenega učenja v izobraževanju".