Kje nas najdete?

Telefon: 02 23 55 209

Kako do nas?    kako_do_nas.jpg

Za vas skrbimo svetovalci
Kariernega centra Univerze v Mariboru:

Matej Kosi, univ. dipl. ekon., certifikat Career Counselling Services iz Londona in Sprint Careers Limited iz Birminghama za karierno svetovanje ter certifikat "ILM Level 5 in Coaching and Mentoring" iz Bussiness Learning Foundation iz Nottingham, NLP Choaching Skills in Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming iz The Irish Institute of NLP iz Dublina in Competency-based Recuitment iz CIPD iz Londona, za študente in diplomante:

• Ekonomsko-poslovne fakultete;
  • Fakultete za energetiko;
  • Fakultete za logistiko;
  • Fakultete za turizem.

Sodelavka Rebeka Fakin je trenutno odsotna. V času odsotnosti se lahko obrnete na Mateja Kosija ali dr. Martino Horvat.

Rebeka Fakin, univ. dipl. prav., certifikat Career Counselling Services iz Londona in Sprint Careers Limited iz Birminghama za karierno svetovanje ter certifikat "ILM Level 5 in Coaching and Mentoring" iz Bussiness Learning Foundation iz Nottinghama, NLP Choaching Skills in Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming iz The Irish Institute of NLP iz Dublina in Competency-based Recuitment iz CIPD iz Londona, za študente in diplomante:

• Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko - nadomešča Matej Kosi
  • Fakultete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo - nadomešča Matej Kosi
  • Fakultete za strojništvo - nadomešča Matej Kosi
  • Pravne fakultete - nadomešča dr. Martina Horvat

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 228

20131118_111156.jpg

Sodelavka Mateja Hanžurej je trenutno odsotna. V času odsotnosti se lahko obrnete na Mateja Kosija ali dr. Martino Horvat.

Mateja Hanžurej, univ. dipl. prav., certifikat Career Counselling Services iz Londona in Sprint Careers Limited iz Birminghama za karierno svetovanje ter certifikat "ILM Level 5 in Coaching and Mentoring" iz Bussiness Learning Foundation iz Nottinghama, NLP Choaching Skills iz The Irish Institute of NLP iz Dublina in Competency-based Recuitment iz CIPD iz Londona, za študente in diplomante:

• Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo - nadomešča Matej Kosi
  • Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede - nadomešča dr. Martina Horvat
  • Fakultete za organizacijske vede - nadomešča Matej Kosi
  • Fakultete za varnostne vede - nadomešča Matej Kosi

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 227

jaz2.jpg

Dr. Martina Horvat, univ. dipl.psih., certifikat NLP Choaching Skills in Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming iz The Irish Institute of NLP iz Dublina,  za študente in diplomante:

• Filozofske fakultete
  • Pedagoške fakultete
  • Fakultete za naravoslovje in matematiko
  • Medicinske fakultete
  • Fakultete za zdravstvene vede

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 248

Vera Bračič, univ. dipl. tekst.

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 227

Termini svetovanj Kariernega centra Univerze v Mariboru