Kje nas najdete?

Telefon: 02 23 55 209

Kako do nas?    kako_do_nas.jpg

Za vas skrbimo svetovalci
Kariernega centra Univerze v Mariboru:

Matej Kosi, univ. dipl. ekon., koordinator aktivnosti KC UM in karierni svetovalec:

Certifikat Career Counselling Services iz Londona in Sprint Careers Limited iz Birminghama za karierno svetovanje ter certifikat "ILM Level 5 in Coaching and Mentoring" iz Bussiness Learning Foundation iz Nottingham, NLP Choaching Skills in Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming iz The Irish Institute of NLP iz Dublina in Competency-based Recuitment iz CIPD iz Londona.

Koordinatorstvo Kariernega centra UM in skrb za študente in diplomante:

• Ekonomsko-poslovne fakultete;

Rebeka Fakin, univ. dipl. prav., karierna svetovalka:

Certifikat Career Counselling Services iz Londona in Sprint Careers Limited iz Birminghama za karierno svetovanje ter certifikat "ILM Level 5 in Coaching and Mentoring" iz Bussiness Learning Foundation iz Nottinghama, NLP Choaching Skills in Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming iz The Irish Institute of NLP iz Dublina in Competency-based Recuitment iz CIPD iz Londona:

Skrb za študente in diplomante:

• Fakultete za naravoslovje in matematiko
  • Filozofske fakultete
  • Pedagoške fakultete
  • Pravne fakultete

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 246

20131118_111156.jpg

Mateja Hanžurej, univ. dipl. prav., karierna svetovalka:

Certifikat Career Counselling Services iz Londona in Sprint Careers Limited iz Birminghama za karierno svetovanje ter certifikat "ILM Level 5 in Coaching and Mentoring" iz Bussiness Learning Foundation iz Nottinghama, NLP Choaching Skills iz The Irish Institute of NLP iz Dublina in Competency-based Recuitment iz CIPD iz Londona.

Skrb za študente in diplomante:

• Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo
  • Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
  • Fakultete za strojništvo
  • Fakultete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 248

jaz2.jpg

Dr. Martina Horvat, univ. dipl.psih., certifikat NLP Choaching Skills in Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming iz The Irish Institute of NLP iz Dublina.

Sodelavka je odsotna predvidoma do aprila 2018.

Telefonska številka: +386 (0)2 23 55 248

Vera Bračič, univ. dipl. tekst.

Fakultete za energetiko
Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede
Fakultete za logistiko
Fakultete za turizem