Delavnica Medsebojno sodelovanje - S spoštovanjem in sodelovanjem lažje dosegamo cilje (28.11.23)

• Kdaj: torek, 28. november 2023, ob 15:00
  • Kje: Podreccina dvorana, Rektorat Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor
  • Izvajalec: Sonja Čeh
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

VSEBINA

• Kaj vse vpliva na ustvarjanje spoštljivih odnosov in kako se pomembni pri delu v skupinah
  • Lastne potrebe in strategije za doseganja ciljev
  • Skupne potrebe in cilji
  • Pogoji za delovanja učinkovitega tima
  • Faze timskega dela ter tipično vedenje in izzivi v posamezni fazi
  • Nesoglasja se pojavljajo, pomemben je pravočasen in primeren pristop
  • Priporočila: ob navdušenju/evforiji, iskanje rešitev ali kompromis, pomoč, delitev znanja, predvidevanja, okoliščine

Prijave se zbirajo TUKAJ  (Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno).

Na dogodku bo potekalo fotografiranje in/ali snemanje z namenom promocije dogodka oz. poročanja o dogodku.

"Projekt sofinancirata Republika Slovenija, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, in Evropska unija – NextGenerationEU. Projekt se izvaja skladno z načrtom v okviru razvojnega področja Pametna, trajnostna in vključujoča rast, komponente Krepitev kompetenc, zlasti digitalnih in tistih, ki jih zahtevajo novi poklici in zeleni prehod (C3 K5), za ukrep investicija F. Izvajanje pilotnih projektov, katerih rezultati bodo podlaga za pripravo izhodišč za reformo visokega šolstva za zelen in odporen prehod v Družbo 5.0: projekt Pilotni projekti za prenovo visokega šolstva za zelen in odporen prehod"