Delavnica na FGPA: Življenjepis in spremno pismo - ODPADE

• Kdaj: torek, 28. november 2023, ob 13:00
  • Kje: FGPA, Smetanova 17, A-203
  • Izvajalec: Ines Mikulič, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM organizira delavnico na temo prijavne dokumentacije.

Življenjepis je lahko eden od najbolj pomembnih dokumentov na vaši karierni poti. Obstajajo primeri uspešnih vzorcev pisanja življenjepisov, vendar čarobnega in univerzalnega recepta ni. Vsekakor mora biti vsebinsko ustrezno in slovnično pravilno napisan, hkrati pa naj pri delodajalcu takoj pritegne njegovo pozornost. V prijavni dokumentaciji nosi veliko težo tudi spremno pismo, ki mora primerno izraziti vašo ustreznost za delovno mesto.

Skozi predavanje vam bomo odgovorili na vprašanja:

• Kako razmišlja delodajalec?
  • Kakšna je primerna dolžina in oblika?
  • Katere izkušnje naj vpišem? Kaj sploh so izkušnje?
  • Kako združim izkušnje v kategorije?
  • Katere veščine imam in potrebujem?
  • Katere priloge predložim delodajalcu?

Delavnica bo potekala v predavalnici A-203. Prosimo vas, da se prijavite spodaj.

Vljudno vabljeni!