Delavnica Ponudba za delo in življenjepis - za študente FVV UM

• Kdaj: ponedeljek, 11. december 2017, ob 14:00
  • Kje: FVV UM, Kotnikova 8, Ljubljana, predavalnica 7
  • Izvajalec: Timotej Strnad, O.K. Consulting d.o.o.

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za varnostne vede UM organizira delavnico na temo ponudbe za delo in življenjepisa.

Okvirne vsebine delavnice so:

• značilnosti dobrega življenjepisa,
  • vrste življenjepisov,
  • Europass da ali ne,
  • sestavine življenjepisa,
  • ponudba za delo / prijava na prosto delovno mesto / motivacijsko pismo.

Vljudno vabljeni!

O izvajalcu:

Timotej Strnad, mag. psih.

Mlad in poln izvirnih in bolj ali manj kontroverznih idej, sicer magister psihologije, je Timotej v podjetju O.K. Consulting zaposlen kot psihodiagnostik, občasni predavatelj in svetovalec. V njemu smo prepoznali odličen čut za spoznavanje in preučevanje ljudi, ter željo po uporabi svojega znanja v dobro soljudi. Pred delom na področju psihologije je izkušnje zbiral na področju organizacije dogodkov na enem največjih festivalov v južnem delu Evrope, Festivalu Lent v Mariboru in v vodilnem oglaševalskem podjetju v Sloveniji, agenciji Pristop. Pravi, da je vsak dan šolski dan in da sta ga življenje in delo naučila mnogo več kot tradicionalen šolski sistem. Njegova predavanja so polna notranjih konfliktov in sokratskih vprašanj, skozi katera skupaj raziskujemo določeno področje.