Delavnica za FL UM: Kako učinkovito komunicirati in kaj nam lahko pove neverbalna komunikacija?

• Kdaj: četrtek, 5. maj 2022, ob 12:30
  • Kje: MS Teams virtualno okolje
  • Izvajalec: Špela Rojs, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za logistiko

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za logistiko UM organizira delavnico na temo komuniciranja.

Dotaknili se bomo naslednjih vsebin:

• verbalno in neverbalno komuniciranje,
  • ovire komuniciranja,
  • kako učinkovito komunicirati na zaposlitvenem razgovoru in čemu se izogniti.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite program MS Teams. Dostopna bo na tej povezavi.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.