Digitalni marketing: osnovni koraki do uspeha

• Kdaj: sreda, 17. april 2019, ob 16:00
  • Kje: Ekonomsko-poslovna fakulteta UM, Razlagova 20, 2000 Maribor, predavalnica PA
  • Izvajalec: Lana Stojan Zavašnik, PROTEAM Miran Zavašnik s.p.
  • Univerza/fakulteta: Ekonomsko-poslovna fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Ekonomsko-poslovno fakulteto UM organizira delavnico Digitalni marketing: osnovni koraki do uspeha.

Zaradi interneta in digitalnih tehnologij je marketing dobil nove razsežnosti. Čas  je, da se naučite uporabljati moč digitalnega marketinga za marketinško strategijo podjetja. Pomembno se je naučiti učinkovitega komuniciranja in pridobivanja novih strank na različnih družbenih omrežjih.  Na delavnici bodo udeleženci spoznali bi, kako z uporabo oglaševanja s plačilom na klik (PPC) pritegniti prave potencialne stranke na spletno stran, kako ustvariti in strukturirati Google AdWords račun, kako ustvarjati in izvajati uspešne e-mail kampanjo i.t.d.

Okvirna vsebina delavnice:
- Kaj je digitalni marketing in kakšne novosti je prinesel v tržno komuniciranje
- Kaj so in kje so prednosti in pasti digitalnega marketinga
- Kaj se bo z digitalnim marketingom dogajalo v prihodnosti
- Primerjava »klasicnega« tržnega komuniciranja in digitalnega (atl, btl, vsebinski marketing, social media)
- Kako sta »klasicna« ATL in BTL komunikacija povezani z digitalnim marketingom
- Zakaj digitalni marketing tako dobro deluje
- Kako narediti dober media plan za tržno komuniciranje na spletu
- Kako se reklamirati na spletu in o orodjih, ki so nam na voljo, da se sami lotimo digitalnega tržnega komuniciranja
- Kdaj najeti strokovnjaka in kaj lahko naredimo sami
- Zakaj je pomembno da vemo komu prodajamo (kupec)
- Kakšna je dobra baza kontaktov in kako segmentacija kupcev vpliva na konverzijo
- Najpogostejše napake v (tržni) komunikaciji in kako se jim izogniti

Prijave se zbirajo na tej povezavi.

Spodnji napis Prijava na dogodek ni več mogoča je brezpredmeten.