Elevator pitch in CV vizitka: Tvoj ključ do uspešne predstavitve

• Kdaj: sreda, 8. maj 2024, ob 15:00
  • Kje: Filozofska fakulteta UM, Koroška cesta 160, Maribor; predavalnica FF 0.3
  • Izvajalec: Urška Pavlič, karierna svetovalka KC UM

Karierni center UM v sodelovanju s Filozofsko fakulteto Univerze v Mariboru organizira delavnico priprave kratke predstavitve v obliki »elevator pitch« ter učinkovite CV vizitke. Delavnica je namenjena kot priprava študentov na dogodek "Hitri zaposlitveni razgovori", ki ga Filozofska fakulteta UM organizira 15. 5. 2024.

Ali ste se že kdaj znašli v situaciji, ko ste morali v samo nekaj trenutkih prepričati sogovornika? Ali pa si želite izstopati in navdušiti občinstvo v samo nekaj minutah?

Na delavnici boste pridobili ključne nasvete, kako prepričljivo predstaviti svoje ključne kvalitete z uporabo metode "elevator pitch" in oblikovati privlačno CV vizitko, ki bo služila kot vaša osebna blagovna znamka v svetu profesionalnega mreženja.

Skozi praktične primere se boste naučili oblikovati 'elevator pitch', ki bo pritegnil pozornost in navdušil sogovornike. Poleg tega bomo pod drobnogled vzeli tudi izdelavo CV vizitke, ki bo odražala vaše kompetence, osebnostne lastnosti ter povečala vašo zaposljivost.

VLJUDNO VABLJENI!

Na dogodek se je potrebno prijaviti: povezava za prijave.