Gremo v Afriko - predstavitev pridobivanja praktičnih izkušenj - ODPADE!!

• Kdaj: četrtek, 30. marec 2017, ob 13:00
  • Traja: 90 min
  • Kje: Pedagoška fakulteta UM, Predavalnica 0.4, Koroška 160, Maribor
  • Izvajalec: Urška Faal, Društvo Za Otroke Sveta
  • Univerza/fakulteta: Pedagoška fakulteta

Pedagoška fakulteta UM v sodelovanju s Kariernim centrom UM vabi na predstavitev možnosti pridobivanja praktičnih izkušenj v Gambiji.

Poslanstvo Društva Za Otroke Sveta je zagotavljanje sredstev za izobraževanje in izboljšanje življenjskega standarda otrokom iz najrevnejših družin, otrokom iz enostarševskih družin in sirotam brez staršev v Gambiji. Izobrazba je najmočnejše orodje za premagovanje revščine in je edino kar jim lahko v tem trenutku nudimo! Glavno vodilo za dobrodelnost je, da si vsi otroci, ne glede na finančno stanje, raso, veroizpoved ali narodnost zaslužijo osnovne stvari, ki jih osrečujejo in jim izpopolnjujejo življenje.

Menimo, da vsakega študenta lahko taka izkušnja izredno obogati in pomaga pri iskanju zaposlitve v prihodnosti.

Tule si lahko preberete o izkušnjah prostovoljcev, ki so že izkusili delo z otroci v Afriki.

Ali ste vedeli, da lahko za pot v Afriko prejmete tudi sofinanciranje s strani Sklada RS za razvoj kadrov in štipendij?

Več o delu v Afriki boste izvedeli na predstavitvi, kjer bo predavateljica odgovorila tudi na vsa vprašanja, ki se vam porajajo.