Informativni razgovori s podjetjem NXP Semiconductors Austria GmbH

• Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, dvorana Južni stolp
  • Izvajalec: Predstavniki podjetja NXP Semiconducors GmbH
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center Univerze v Mariboru in podjetje NXP Semiconductors Austria GmbH organizirata informativne razgovore študentov s predstavniki podjetja.16 študentov oziroma mladih diplomantov bo torej imelo izjemno priložnost, da predstavijo svoja znanja in izkušnje. Razgovori bodo potekali v angleškem jeziku.

Predviden urnik:

8.30 - 10.30 4 kandidati
10.30 - 10.45 Odmor
10.45 - 12.45 4 kandidati
12.45 - 13.00 Odmor
13.00 - 15.00 4 kandidati
15.00 - 15.15 Odmor
15.15 - 17.15 4 kandidati

Zanimajo jih predvsem naslednji profili Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko UM (študenti in mladi diplomanti):

Univerzitetni študijski programi:

• Telekomunikacije
  • Gospodarsko inženirstvo - smer Elektrotehnika

Visokošolski študijski programi:

Magistrski študijski programi:

• Telekomunikacije
  • Gospodarsko inženirstvo - smer Elektrotehnika

Doktorski študijski programi:

• Računalništvo in informatika

Podjetje ponuja prakse, počitniške prakse, študentska dela ter teme diplomskih, magistrskih in doktorskih nalog.

Kako lahko sodelujete:

1. Prijavite se na dogodek s svojo digitalno identiteto UM. V kolikor le-te nimate, izpolnite prijavo, ki ne zahteva digitalne identitete in
  2. Registrirajte se v e-Karierno tržnico in vnesite svojo osebno predstavitev v angleškem jeziku (lahko tudi v nemškem jeziku). V kolikor nimate digitalne identitete, pošljite svoj CV v angleškem (ali nemškem) jeziku na .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov) s pripisom ''Za informativne razgovore z NXP''

Prijave zbiramo do 13. 11. 2017. Upoštevali bomo samo popolne prijave (prijava + osebna predstavitev v e-Karierni tržnici oziroma poslan CV). Izbrali bomo 16 kandidatov. O izboru vas bomo obvestili najkasneje 20. 11. 2017.

Spletna stran podjetja