Iščete priložnost v tujini? CV & Cover Letter (na FGPA UM)

• Kdaj: sreda, 31. januar 2018, ob 9:15
  • Kje: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM, Smetanova 17, Maribor, predavalnica A-205
  • Izvajalec: Mateja Hanžurej, Karierni center Univerze v Mariboru

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM  organizira delavnico, ki je namenjena študentom, ki iščejo zaposlitev ali prakso v tujini. Delavnica bo potekala v okviru 3. mednarodnih ERASMUS+ dnevov, ki se bodo odvijali na fakulteti. Udeleženci bodo spoznali osnovne značilnosti dobrega življenjepisa ter se seznanili s posebnostmi, ki veljajo za angleško govoreči prostor. Prav tako se bomo dotaknili spremnega pisma, ki je obvezen spremljevalec življenjepisa. Vsak udeleženec prejme tudi gradivo, s katerim si bo lahko pomagal pri izdelavi CV-ja in spremnega pisma. Vsebina:

• značilnosti dobrega življenjepisa,
  • vrste življenjepisov,
  • Europass da ali ne,
  • sestavine angleškega življenjepisa,
  • Summary Statement,
  • Cover Letter,
  • osebna predstavitev v e-karierni tržnici v angleškem jeziku.