Iskanje zaposlitve od A do Ž - za študente FF UM

• Kdaj: torek, 30. marec 2021, ob 17:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Dr. Martina Horvat, karierna svetovalka v KC UM
  • Univerza/fakulteta: Filozofska fakulteta

Karierni center UM v sodelovanju s Filozofsko fakulteto UM organizira dogodek Iskanje zaposlitve od A do Ž.

Delavnica vključuje naslednje vsebine:

- kaj lahko že v času študija storimo, da bi hitreje in lažje našli zaposlitev;

- kako najdemo potencialnega delodajalca;

- kako pripravimo življenjepis in spremno pismo;

- o zaposlitvenem razgovoru.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: aujxra0. V ekipo lahko vstopite s kodo, če imate digitalno identiteto UM. Če je nimate, vas dodamo mi in boste prejeli povabilo na mail, s katerim ste se prijavili. V primeru težav s pridružitvijo ekipi nas prosim kontaktirajte na karierni.center@um.si.

Lepo vabljeni!

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.