JEZIKOVNI TEČAJI ZA ŠTUDENTE UM: Španščina - začetna stopnja (A1)

• Kdaj: torek, 7. november 2017, ob 17:00
  • Traja: 1 x tedensko po 3 šolske ure, skupaj 10 tednov (30 urni tečaj)
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor
  • Izvajalec: Juan Moreno Moreno
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

• Predavatelj: Juan Moreno Moreno
  • Termin torek ob 17.00
  • Prvo srečanje – torek, 7. november 2017

Cena posameznega tečaja znaša 40,00 EUR, vendar bo tečaj brezplačen za študente, ki bodo prisotni na vsaj 70 % vseh predavanj. Tečaji se bodo izvajali na rektoratu Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, 2000 Maribor).

Tečaji bodo potekali 1 krat tedensko po 3 šolske ure, skupaj 10 tednov (30 urni tečaji).

S tečaji bomo pričeli 6. novembra.

Spletno mesto bo omogočilo prijavo 35 študentom. Študent se lahko prijavi le na en tečaj, v kolikor se prijavi na več tečajev, se vse njegove prijave zavržejo. Prvim 22 študentom bomo ob zapolnitvi mest poslali e-pošto s prošnjo, da do določenega datuma posredujejo scan potrdila o vpisu. S tem bo njihova prijava zabeležena in pripadlo jim bo mesto na tečaju. V kolikor nam potrdila ne bodo poslali, bomo pozvali naslednjega študenta, ki bo v čakalni vrsti.