Kaj lahko v času študija storite za uspešno kariero?

• Kdaj: četrtek, 5. marec 2020, ob 11:20
  • Kje: Pedagoška fakulteta UM, Koroška cesta 160, 2000 Maribor, predavalnica 0.27
  • Izvajalec: dr. Martina Horvat in Vera Bračič, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Pedagoška fakulteta

Karierni center UM v sodelovanju s Pedagoško fakulteto UM organizira delavnico "Kaj lahko v času študija storite za uspešno kariero?".

Na delavnici bomo predstavili ključne karierne korake, ki se nanašajo na aktivnosti v času študija za lažje in hitrejše tlakovanje svoje uspešne karierne poti, s tem pa tudi za lažji prehod na trg dela.

Posebno pozornost bomo namenili pripravi življenjepisa in spremnega pisma. Udeleženci se bodo naučili, kako napisati dober in učinkovit življenjepis, katero vrsto življenjepisa uporabiti, kdaj pride v poštev Europass in kdaj ne. Seznanjeni bodo z najpogostejšimi napakami pri pisanju življenjepisa.

Vljudno vabljeni!

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.