• Kdaj: sreda, 17. april 2019, ob 10:15
  • Kje: Rektorat UM, Slomškov trg 15, Maribor, Dvorana B. Podrecce
  • Izvajalec: Irena Urankar, direktorica Andragoškega zavoda Maribor - Ljudske Univerze, Klavdija Fridrih, ravnateljica OŠ Minke Namestnik- Sonje, Slovenska Bistrica, Mag. Robert Murko, ravnatelj OŠ Videm, Izr. Prof. dr. Katja Košir, Univerza v Mariboru, Filozofska fakulteta, Oddelek za psihologijo. Okroglo mizo bo vodila in povezovala mag. Dunja Petak.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

V sklopu 6. karierne tržnice v živo, ki bo 17. 4. 2019, bo potekala tudi okrogla miza Kaj se pričakuje od mladih, ki iščejo zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja?  O kompetencah v pedagoškem poklicu iz prakse oz. z vidika delodajalcev.

Sogovorniki na okrogli mizi:

Irena Urankar, direktorica Andragoškega zavoda Maribor - Ljudske Univerze

Klavdija Fridrih, ravnateljica OŠ Minke Namestnik- Sonje, Slovenska Bistrica

Mag. Robert Murko, ravnatelj OŠ Videm

Okroglo mizo bo vodila in povezovala mag. Dunja Petak

Okvirna vsebina:

• Vas zanima, kako povečati možnosti in kompetence za uspešno delo na področju vzgoje in izobraževanja iz vidika delodajalcev?
  • Katera znanja in veščine potrebujete za uspešno delo na področju vzgoje in izobraževanja (pričakovanja in potrebe delodajalcev).