Kako nam lahko Center za socialno delo pomaga v primeru invalidnosti? - PRESTAVLJEN

• Kdaj: torek, 22. november 2022, ob 12:30
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Slava Andric, Center za socialno delo Maribor
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM v sodelovanju s Centrom za socialno delo Maribor organizira dogodek Kako nam lahko Center za socialno delo pomaga v primeru invalidnosti? Dogodek je prestavljen predvidoma na januar 2023.

Ste vedeli, da lahko osebam v primeru invalidnosti pomaga Center za socialno delo? Na dogodku boste spoznali, kakšen je postopek za priznanje statusa invalida glede na veljavno zakonodajo, katere so pravice posameznikov v primeru invalidnosti in kako jih uveljaviti. Vsebina se bo dotikala tudi pravic do osebne asistence in zakonodaje, veljavne za področje gluhih in naglušnih oseb.

Prosimo vas, da se prijavite na povezavi. Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno.

Dogodek bo potekal preko MS Teams. Prijavljeni udeleženci bodo na dan dogodka prejeli povezavo za pridružitev.