Kako napisati dober življenjepis - za osebe s posebnimi potrebami

• Kdaj: četrtek, 21. oktober 2021, ob 11:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Karierni center Univerze v Mariboru
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Na delavnici Kako napisati dober življenjepis, ki je namenjen predvsem osebam z posebnimi potrebami, vam bomo odgovorili na naslednja vprašanja:

• Kako v življenjepisu pritegniti pozornost delodajalca?
  • Kakšni so elementi in oblike življenjepisa?
  • Katere izkušnje naj vpišem?
  • Katere priloge predložim?
  • Kakšna je primerna dolžina življenjepisa?

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite program MS Teams. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: o8g2r1i. V kolikor nimate digitalne identitete UM, boste povabilo dobili na elektronski naslov, s katerim se boste prijavili.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

Prijavite se lahko do 21. 10. 2021.
Prostih mest: 60 od 60