Kako napisati dober življenjepis - za osebe s posebnimi potrebami

• Kdaj: torek, 10. maj 2022, ob 10:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Karierni center Univerze v Mariboru
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Na delavnici Kako napisati dober življenjepis, ki je namenjen predvsem osebam z posebnimi potrebami, vam bomo odgovorili na naslednja vprašanja:

• Kako v življenjepisu pritegniti pozornost delodajalca?
  • Kakšni so elementi in oblike življenjepisa?
  • Katere izkušnje naj vpišem?
  • Katere priloge predložim?
  • Kakšna je primerna dolžina življenjepisa?
  • Kaj glede posebnih potreb in v katerih primerih je smiselno v življenjepisu razkriti?
  • Kako vem, ali me bodo moje specifične potrebe ovirale pri opravljanju dela?
  • Na katera delovna mesta naj se prijavim in na katera raje ne?

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, priključite se lahko na povezavi

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.