Kako pripravim dober mednarodni življenjepis - dodatni termin

• Kdaj: torek, 2. februar 2021, ob 10:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Nastja Raj in Jana Rožac, svetovalki EURES
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM v sodelovanju z Zavodom Republike Slovenije za zaposlovanje organizira delavnico Kako pripravim dober mednarodni življenjepis. Zaradi velikega povpraševanje smo dodali dodaten termin!

Na delavnici boste spoznali:

- rubrike in oblike življenjepisov,

- motivacijsko pismo,

- značilnosti mednarodnega življenjepisa,

- posebnosti po državah ter

- EURES in EUROPASS.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo:pnvujw8. V ekipo lahko vstopite s kodo, če imate digitalno identiteto UM. Če je nimate, vas dodamo mi in boste prejeli povabilo na mail, s katerim ste se prijavili. V primeru težav s pridružitvijo ekipi nas prosim kontaktirajte na karierni.center@um.si.

Lepo vabljeni!

Projekt "Razvoj storitev za pospeševanje transnacionalne mobilnosti delovne sile - EURES" sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

PRIJAVA NA DOGODEK ZARADI OMEJENEGA ŠTEVILA PRIJAVLJENIH NI VEČ MOGOČA!