Karierna kava s kadroviki in predstavniki podjetij - ODPOVEDANO

• Kdaj: sreda, 12. junij 2024, ob 14:00
  • Kje: Podreccina dvorana, Univerza v Mariboru (Slomškov trg 15, 2000 Maribor)
  • Izvajalec: Valentina Merc in Urška Pavlič, svetovalki Kariernega centra UM
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

• Se sprašuješ, kako zgraditi uspešno kariero?
  • Si želiš najnovejših informacij o trgu dela in poklicih prihodnosti?
  • Potrebuješ nasvete, kako do (boljše) zaposlitve?
  • Želiš izvedeti, kaj je ključno pri izbiri in selekciji kadra?
  • Ali veš, kakšna so pričakovanja in želje delodajalcev?

Ne glede na to, ali si študent v začetku študija, iščeš novo zaposlitev ali pa želiš napredovati v karieri, je ta dogodek pravi zate!

Pridruži se nam dogodku Kariernega centra UM, kjer boš iz prve roke prejel_a informacije o trendih na trgu dela in perspektivnih poklicih prihodnosti. Postavljal_a boš lahko vprašanja ter izvedel_a kaj delodajalci iščejo pri kandidatih in kako pritegniti pozornost pred, med in po selekciji kadra. Prav tako boš spoznal_a svetovalce Kariernega centra UM, ki ti bodo v oporo pri oblikovanju tvoje kariere. Pridruži se nam in začni graditi svojo kariero že danes!

Preveri, kdo so gostje dogodka na našem Facebooku

Pohiti s prijavo, saj je število prostih mest omejeno. Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno.