Karierni center UM organiziral predavanje mag. Aleša Lisca

• Kdaj: sreda, 26. oktober 2011, ob 13:27
  • Kje: Maribor
  • Izvajalec: mag. Aleš Lisac

V sredo, 26. oktobra 2011, so svetovalci Kariernega centra UM v Veliki dvorani Univerze v Mariboru organizirali predavanje marketinškega guruja mag. Aleša Lisca z naslovom »Ključni dejavniki, ki vplivajo na to ali boste v življenju in karieri uspešni«. Študenti in diplomanti, ki so se prijavili na dogodek, so izvedeli kateri so trije ključni pogoji za uspeh v vsakem poslu, od koga ljudje v resnici radi kupujemo, s kom radi delamo, kako povečamo svojo vrednost in kako začnemo brez denarja. Ob tem ni manjkalo humorja in zgodb iz osebnega življenja mag. Aleša Lisca, s katerimi je postregel na dvournem srečanju. Med 86 navdušenimi slušatelji iz vseh fakultet Univerze v Mariboru jih je večina povedala, da se bodo udeležili še kakšnega aktualnega predavanja, povezanega z načrtovanjem njihove karierne poti.

Lisac_1.jpg

Lisac_2.jpg