Karierni načrt in izbira študija; 2 skupina

• Kdaj: četrtek, 16. november 2017, ob 14:15
  • Kje: Ljudska univerza Nova Gorica – LUNG
  • Izvajalec: Vera Bračič, karierna svetovalka UM

Karierni center UM bo na informativnem dnevu za dijake 4. letnikov goriških srednjih šol, ki ga organizira LUNG skupaj z Regijsko razvojno agencijo Severne Primorske in so ga poimenovali Izberi si svoj študij! izvedel delavnico Karierni načrt in izbira študija. Glavni namen je, da dijaki pridobijo čim več informacij o študiju in študijskih programih različnih fakultet že pred uradnim februarskim informativnim dnem. Fakultete zastopajo predstavniki fakultet (dekani, prodekani, vodje referata, prodekani študentje…).

Vsebina: Dijakom bo predstavljeno e-orodje: e-karierni načrt, ki je dostopen tudi za dijake na spletni povezavi https://kc.um.si/karierni-nacrt/. E-karierni načrt je preprost za uporabo in preko spoznavanja sebe in raziskovanja možnosti vodi do lažje odločitve pri izbiri študija.

Vljudno vabljeni!