KARIERNI TEDEN: Priložnosti in pasti vplivništva v Sloveniji

• Kdaj: sreda, 10. april 2024, ob 13:00
  • Kje: Rektorat UM, Slomškov trg 15, 2000 Maribor (Dvorana Borisa Podrecce)
  • Izvajalec: Tinca Lukan, mlada raziskovalka na Centru za proučevanje organizacij in človeških virov (FDV UL)
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Dogodek "Priložnosti in pasti vplivništva v Sloveniji: pozitivne in negativne plati vplivništva kot dela" bo potekal v sredo, 10. 4. 2024, ob 13. uri v dvorani Borisa Podrecce (Rektorat UM).

Govornica na dogodku bo sociologinja Tinca Lukan.

izvajalki in vsebini dogodka:

Tinca Lukan je mlada raziskovalka na Fakulteti za družbene vede UL in sociologinja. Raziskovalno se ukvarja z delovnimi pogoji vplivnežev v Sloveniji, v prostem času pa s komuniciranjem sociologije na TikToku. Na predavanju bo predstavila:

• izsledke raziskave o delu vplivnežev v Sloveniji in
  • naslovila pozitivne in negativne plati vplivništva kot dela.

Predavanje bo vključevalo tudi praktične nasvete, ki jih velja upoštevati pri ustvarjanju vsebin za družabna omrežja.

Dogodek je del 11. karierne tržnice UM, letnega dogodka, namenjenega mreženju študentov in diplomantov UM ter ostalih mladih na trgu dela s potencialnimi delodajalci. Organizatorja 11. karierne tržnice UM sta Karierni center Univerze v Mariboru in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj.

"Prečekirajte" tudi preostali program "11. karierne tržnice Univerze v Mariboru" in izkoristite neštete priložnosti, ki vam jih ponuja!

Vljudno vabljeni k prijavi na dogodek!