KARIERNI TEDEN: InstaCoach: Skrivnosti uspešnega Instagram profila

• Kje: Gimnazija Brežice, Trg izgnancev 14, Brežice; predavalnica 1
  • Izvajalec: Tina Dobovšek, InstaCoach
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za turizem

Dogodek "InstaCoach predavanje: Skrivnosti uspešnega Instagram profila" bo potekal v sredo, 10. 4. 2024 ob 13. uri v prostorih Gimnazije Brežice (predavalnica 1).

Govornica na dogodku bo InstaCoachinja Tina Dobovšek.

Avtor fotografije: Sami Rahim

O vsebini dogodka:

Delavnica je namenjena vsem, ki jih zanima, kaj so tiste skrivnosti, ki naredijo Instagram profil danes uspešen? Živimo namreč v obdobju, ko lahko ta platforma plačuje račune, uresničuje naše želje in odpira vrata do najbolj nemogočih sanj. Naš hobi se lahko razvije v pravo poslovno dejavnost, iz najmanjše ideje pa se lahko rodi naša Instagram kariera. Skozi svojo pot, izkušnje svojih strank ter primere dobrih praks bo gostja delila recept za uspeh, da izkoristite potencial, ki ga Instagram ponuja.

Dogodek je del 11. karierne tržnice UM, letnega dogodka, namenjenega mreženju študentov in diplomantov UM ter ostalih mladih na trgu dela s potencialnimi delodajalci. Organizatorja 11. karierne tržnice UM sta Karierni center Univerze v Mariboru in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj.

"Prečekirajte" tudi preostali program "11. karierne tržnice Univerze v Mariboru" in izkoristite neštete priložnosti, ki vam jih ponuja!

Vljudno vabljeni k prijavi na dogodek!