Karierno poletje 2017: Osnove retorike in javnega nastopanja

• Kdaj: torek, 4. julij 2017, ob 13:30
  • Traja: 90 min
  • Kje: Univerza v Mariboru, Dvorana Borisa Podrecce, Slomškov trg 15, Maribor
  • Izvajalec: Ana Zupančič, Saša Ana Zupančič s.p.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center Univerze v Mariboru vas vabi na delavnico o osnovah retorike in poslovnega bontona.

Vsebina izobraževanja:
➢ Kako zasnovati svoj nastop in se pripraviti na predavanje?
➢ Kako dobro pripraviti in uporabiti pomagala (gradiva, slike, računalniške projekcije)?
➢ Kako govoriti jasno, razločno, čisto, prijetno, s poudarki, spontano govorico telesa, ter vključevanjem humorja in izločanjem mašil?
➢ Kako se motivirati za nastop v vsakršnih okoliščinah?
➢ Kako dobro odgovarjati na neprijetna, nepričakovana in vsaka druga vprašanja poslušalcev?
➢ Kako se izuriti v iznajdljivosti in se pravilno odzivati na vsakršno dogajanje med nastopanjem?
➢ Kako osvojiti orožja v bojevanju za pozornost in občinstvo ves čas držati v napetosti?
➢ Kako obvladovati telo in ga izkoristirti pri nastopu kot pomembno izrazno sredstvo?
➢ Kako si pridobiti zaupanje in naklonjenost s pristnostjo in spontanostjo obnašanja in kako zgraditi svoj prepričljivi slog?