Kdo sem - sidra v moji karieri za študente FOV UM

• Kdaj: ponedeljek, 15. november 2021, ob 17:30
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: dr. Martina Horvat, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za organizacijske vede

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za organizacijske vede UM organizira delavnico Kdo sem - sidra v moji karieri.

Na delavnici "Kdo sem - sidra v moji karieri" se bomo dotaknili naslednjih vsebin:

- Vloga spoznavanja sebe na karierni poti.
- Praktično spoznavanje sebe preko vprašalnika.
- Katere lastnosti odlikujejo podjetnike.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.