NICK VUJICIC - Bodite neustavljivi!

• Kdaj: sreda, 26. september 2012, ob 11:00
  • Kje: Športna dvorana Ljudski vrt "Lukna", Mladinska 29, 2000 Maribor
  • Izvajalec: Mednarodno uspešen motivacijski govorec brez primere - NICK VUJICIC.

Univerza v Mariboru - Karierni center UM pripravlja v sodelovanju z društvom Zaživi Življenje predavanje "NICK VUJICIC - Bodite neustavljivi!"

Nick Vujicic je lahko vzor vsakomur, ki išče resnično srečo. Kot mednarodno uspešen motivacijski govorec oznanja svoje osrednje sporočilo: najpomembnejši cilj za vsakogar je, da najde namen svojega življenja kljub težavam ali dozdevno nemogočim okoliščinam, ki mu stojijo na poti. Daje praktične nasvete kako živeti izpolnjeno in srečno, tako da gradimo zaupanje v druge in razvijamo odnose z ljudmi, ki nas podpirajo.

Vsebina predavanja:

• Nickova življenjska zgodba;
  • Ker je Nick tudi delodajalec, bo spregovoril o tem, kako lahko diplomanti izpolnijo novodobna pričakovanja delodajalcev;
  • Kako udejanjiti začrtane cilje?
  • Je res vse mogoče, če smo motivirani?
  • Kako si postaviti kratko- in dolgoročne cilje?
  • Orodja za načrtovanje kariere;
  • Kako in kje danes iskati zaposlitev?
  • Kako se spoznati in ozavestiti svoje vrednote?

Obiskovalce bo uvodoma nagovoril Milan Mikl, podžupan Mestne občine Maribor, predavanje bo tolmačila Barbara Telzerow, popestrila pa posebna glasbena gostja.

Promocijski spot za Nickovo predavanje Bodite neustavljivi 26.9.2012 v MariboruYou_Tube.jpg

Nickovo vabilo na predavanje: Nick Vujicic prihaja v Maribor  You_Tube.jpg

Utrinki z Nickovih predavanj: Bodite neustavljivi! I You_Tube.jpg

Nickova življenjska zgodba You_Tube.jpg

Nick_Vujicic.jpg

Cena vstopnice v redni prodaji (http://www.eventim.si): 8,00 €
Cena vstopnice za prvih 100 študentov in diplomantov UM: 6,00 €*

* Ta cena velja zgolj v primeru, da ste eden izmed prvih 100 uspešno prijavljenih študentov/diplomantov Univerze v Mariboru preko spodnjega spletnega obrazca Prijava, ki bodo v bazo Kariernega centra UM "Karierna tržnica" vpisali svoj življenjepis z morebitnimi delovnimi izkušnjami in si na ta način izboljšali zaposlitvene možnosti. Prijava velja kot rezervacija vstopnice po znižani ceni 6,00 €! S študentsko izkaznico ali osebnim dokumentom lahko tako rezervirano vstopnico kupite na prodajnem mestu Eventima – Hiša vstopnic Europark Maribor, med 20.8.2012 in 26.9.2012. Vsak študent/diplomant lahko kupi zgolj 1 vstopnico po znižani ceni.

Opombe:
1. Vsa organizacijska dela na strani Univerze v Mariboru v celoti prevzema Karierni center Univerze v Mariboru.
2. Karierni center Univerze v Mariboru ne prevzema nobene finančne odgovornosti za predavanje in tudi ni upravičen do morebitnega dobička od prodaje vstopnic, ki poteka preko podjetja EVENTIM SI d.o.o. (http://www.eventim.si).
3. Z oddajo prijave za predavanje "NICK VUJICIC - Bodite neustavljivi!" dovoljujete Kariernemu centru UM, da posreduje vaše osebne podatke (ime in priimek) Hiši vstopnic Europark Maribor, z namenom vaše identifikacije za nakup vstopnice po znižani ceni 6,00 €.