Konferenca za dijake: “Dijaki in učenje za življenje”

• Kdaj: petek, 10. marec 2017, ob 10:30
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15
  • Izvajalec: Dijaška skupnost Maribor v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze v Mariboru

Dijaška skupnost Maribor v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze v Mariboru 10. marca organizira konferenco za dijake "Dijaki in učenje za življenje", kjer bomo dijaki iskali rešitve na aktualne teme, ki jih zajema vseživljenjsko učenje.

Dijakom bodo predavatelji in strokovnjaki pomagali pri iskanju konstruktivnih rešitev na težave mladih, kot so karierna orientacija, trg dela in brezposelnost mladih, dijaška participacija, pasivnost mladih, finančna pismenost in ostale. Na konferenci se boste dijaki razdelili v skupine glede na temo, ki jo izberete - na to boste iskali rešitve skupaj s strokovnjaki in dijaki v skupini.

Konferenca bo potekala na Univerzi v Mariboru (Slomškov trg 15) s pričetkom ob 10.30 uri.

Dijaki, prijava na dogodek je obvezna, PRIJAVITE SE TUKAJ