Krepitev kompetenc poučevanja za študente PeF UM na primeru pojavov v gozdu - 1. skupina - ODPADE

• Kdaj: petek, 20. marec 2020, ob 14:00
  • Traja: 135 min (3 pedagoške ure)
  • Kje: Mariborski otok
  • Izvajalec: Mateja Kišek, Srednja lesarska in gozdarska šola Maribor
  • Univerza/fakulteta: Pedagoška fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Pedagoško fakulteto Univerze v Mariboru organizira delavnico Krepitev kompetenc poučevanja za študente Pedagoške fakultete UM na primeru pojavov v gozdu - 1. skupina.

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Pedagoško fakulteto Univerze v Mariboru organizira delavnico Krepitev kompetenc poučevanja za študente Pedagoške fakultete UM na primeru pojavov v gozdu - 2. skupina.

Vsebina delavnice:

- osredotočenost na krepitev kompetenc poučevanja za bodoče učitelje;

- vključeni bodo primeri poučevanja o prostoživečih vrstah živali v gozdovih, drevesih v gozdu, ekologiji v gozdu in gozdni podrasti.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.