Moč medgeneracijskega sodelovanja in učenja

• Kdaj: ponedeljek, 11. december 2023, ob 11:00
  • Kje: Rektorat Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor (Dvorana Borisa Podrecce)
  • Izvajalec: Urška Pavlič, karierna svetovalka UM

Karierni center Univerze v Mariboru organizira delavnico z naslovom Moč medgeneracijskega sodelovanja in učenja.

Vsakodnevno se srečujemo z ljudmi različnih starosti in generacij, tako na delovnem mestu kot v našem zasebnem življenju. Ali ste morda opazili:

• različno razumevanje med generacijami,
  • različne odzive na spremembe in napredek,
  • nesporazume, ki vplivajo na  produktivnost in kakovost dela…?

Osrednje teme delavnice so zasnovane za razumevanje in reševanje teh vprašanj, saj vključujejo:

• Demografske trende in izzive;
  • Prednosti in izzive medgeneracijskega sodelovanja;
  • Značilnosti generacij;
  • Medgeneracijski trk;
  • Priporočila za učinkovito medgeneracijsko sodelovanje.

Na delavnici boste prejeli priporočila in strategije, kako izboljšati medgeneracijsko sodelovanje, graditi »mostove« med generacijami in ustvarjati okolje, ki spodbuja spoštovanje ter izmenjavo znanja in izkušenj med generacijami.

Prijave se zbirajo TUKAJ  (Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno).