Mreženje s pomočjo LinkedIn-a

• Kdaj: petek, 11. december 2020, ob 18:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: mag. Brigita Lazar Lunder, MBA iz Plan B+ Brigita Lazar Lunder s.p.
  • Univerza/fakulteta: Medicinska fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Medicinsko fakulteto UM  organizira delavnico z naslovom Mreženje s pomočjo LinkedIn-a.

Na delavnici boste spoznali:

- Zakaj bi morali biti tudi vi na LinkedInu

Linkedin : Facebook ?

- Kako uporabljati LinkedIn  za kariero / zaposlitev

- 4 stebri delovanja na LinkedInu
- Kako registrirati/ustvariti LinkedIn profil
- 4 ključni elementi LinkedIn osebnega profila
- Kako optimizirati svoj Linkedin profil za iskanje službe?
- 7 Skrivnosti za privabljanje delodajalcev na vaš Linkedin profil

Iskanje zaposlitve z novimi in izboljšanimi orodji na Linkedinu

- Kako najti prave kontakte za kariero
- Iskanja za kariero pomembnih kontaktov z uporabo orodja:  napredno iskanje
- Kako komunicirati s pomočjo LinkedIna
- Kako objavljati, komentirati na LinkedInu
- 10 skupin v katerih morate biti
- Kako do zaposlitve 2 x hitreje: Premium profil  Job Seeker
- Etika & najpogostejše napake

Podkrepitev s primeri (npr. kdo vidi naše objave, komentarje, kako doseči, da jih vidi čim širši krog potencialnih delodajalcev. Podkrepljeno s  praktični primeri, dobrimi praksami, izkušnjami  in napotki iz prakse. Udeleženci po delavnici prejmete tudi gradivo.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: 6huo3gn. Pridružite se lahko tudi preko povezave. Navodila za pridružitev ekipi bodo objavljena naknadno. V primeru tehničnih težav pišite na naslov martina.horvat2@um.si.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.