Okrogla miza o samostojni poklicni poti

• Kdaj: sreda, 9. april 2014, ob 15:00
  • Kje: Velika dvorana, Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, Maribor
  • Izvajalec: Gosti: dr. Rudi Klajnšek, dr. Andrej Duh, predstavnik Demole, Tadej Jalšovec, študent MF UM in vodja marketinga v Društvu študentov medicine Maribor.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Iskanje dobrega delodajalca je pogosto težje kot iskanje pravega partnerja. Veliko mladih po zaključku študija optimistično stopi na svojo poklicno pot, a optimizem hitro splahni po nekaj neuspelih poskusih iskanja zaposlitve.  Vendar brez potrebe!  V fleksibilni in prepleteni ekonomiji kot jo ima trenutna globalna skupnost, štejejo ideje in kdor jih ima, lahko stopi na poklicno pot tudi samostojno. Na okrogli mizi bomo spregovorili o pasteh in izzivih, s katerimi se mladi soočajo na samostojni poklicni poti, ter dali mladim priložnost, da zastavijo vprašanja in razbijejo strahove, ki jih imajo glede samostojnega podjetništva. Študentom bo na vprašanja odgovarjal panel izbranih gostov iz izobraževanja, podjetništva in študentskega aktivizma.

Če ne najdeš delodajalca, postani svoj delodajalec!