On-line iskanje zaposlitve v kriznih razmerah

• Kdaj: četrtek, 26. november 2020, ob 11:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: KISIK Komunikacije, komunikacijske storitve in svetovanje, Biserka Kišić s.p.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za logistiko UM  v četrtek, 26. novembra 2020, ob 11:00, organizira delavnico z naslovom On-line iskanje zaposlitve v kriznih razmerah.

V spletnem predavanju se izvajalka delavnice, v luči trenutnih razmerih, povezanih z epidemijo covid-19, posvetila naslednjim temam:

• Kako se v trenutnih kriznih časih znajti na trgu dela.
  • Kako se ustrezno predstaviti na socialnih omrežjih.
  • Kako se dobro in učinkovito predstaviti na LINKED.IN-u.
  • Kako preko socialnih omrežij dostopati do potencialnih delodajalcev.
  • Kako najti in dostopati do ostalih, ki lahko pomagajo pri razvoju uspešne kariere.
  • Kako se pripraviti na on-line zaposlitveni razgovor in kako ga izpeljati.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: cbhksq8. V primeru tehničnih težav pišite na naslov .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov).

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.