Osnove retorike in javnega nastopanja - za študente FOV UM

• Kdaj: sreda, 8. maj 2019, ob 9:00
  • Kje: Fakulteta za organizacijske vede, Kidričeva cesta 55a, 4000 Kranj, predavalnica P301
  • Izvajalec: dr. Zdravko Zupančič, Šola retorike d.o.o.
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za organizacijske vede

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za organizacijske vede UM organizira delavnico Osnove retorike in javnega nastopanja - za študente FOV UM.

Javni nastopi, poslovni pogovori, predstavitve in različna soočenja so neizogibni del vsakdanjika. Marsikomu to predstavlja neprijetno doživetje, neprespane noči, hitrejše razbijanje srca, nervozo ... S krepitvijo sposobnosti sproščenega, zaupanja vrednega javnega nastopa bodo študenti podkrepili svoje kompetence, da bodo bolj samozavestni in prepričljivi. Z znanjem retoričnih veščin še bolj uspešno izvedemo javni nastop, hitreje opredelimo cilj svojega govora in bolje obvladamo nepričakovane dogodke.