Pogovori z delodajalci: Dewesoft, Lidl Slovenija, Trenkwalder, Agilcon

• Kdaj: četrtek, 24. september 2020, ob 13:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Predstavniki organizacij

Karierni center UM organizira Pogovore z delodajalci: Dewesoft d.o.o., Lidl Slovenija d.o.o. k. d., Trenkwalder kadrovske storitve d.o.o. in Agilcon d.o.o.. Delodajalci se bodo predstavili, udeleženci boste imeli možnost vprašanj.

Dewesoft je svetovno eno najbolj prepoznanih podjetij na področju merilne tehnike. Polovico zaposlenih tvorijo inženirji predvsem s področja računalništva, elektrotehnike ter strojništva. Dewesoft s svojimi inovativnimi rešitvami pomaga vodilnim podjetjem v avtomobilski, vesoljski, letalski, transportni industriji, gradbeništvu in energetiki pri razvoju izdelkov, še preden pride do njihove prve vgradnje. Dewesoftova oprema omogoča proizvajalcem s pomočjo številnih testiranj v razvojni fazi razviti izdelke do stopnje, kjer lahko rečemo, da so vrhunski, varni, zanesljivi ter najbolj primerni za uporabo.Delo v Dewesoftu je izjemna priložnost tako za strokovno kot osebnostno rast vsakega študenta. Ujemite našo predstavitev in spoznajte svojo potencialno delovno sredino! Kaj je Dewesoft razvil v minulem letu in kaj napoveduje, pa poglejte na VMC 2020 – merilni konferenci, ki se začne v torek, 15. septembra.

Mi smo Lidl Slovenija - Vstopi v naš svet priložnosti! Lidl Slovenija je trgovska veriga s prehrambnimi in neprehrambnimi izdelki, ki svojo dejavnost hitro in uspešno širi po svetu.V središče njihove dejavnosti vedno postavljajo kupce, ki jih pozdravljajo v 60 poslovalnicah po celi Sloveniji. Držijo se preprostega načela: ponujajo najvišjo kakovost po ugodnih cenah in želijo s ponudbo več kot 1800 izdelkov lastnih in uveljavljenimi blagovnih znamk zadovoljiti vsakdanje potrebe vsake družine. Rastejo in se širijo po zaslugi naših sodelavcev. Zavedajo se, da je ena izmed ključnih sestavin za uspeh povezana ekipa, ki dobro sodeluje. Zaposlenim nudijo prijetno delovno okolje, konkurenčno plačilo ter natančen sistem razvoja zaposlenih. Zaposlenim ponujajo pisano paleto ugodnosti, kjer vsak najde nekaj zase. Številne nagrade in certifikati, ki so jih prejeli v preteklih letih, so potrdilo njihove uspešnosti, povezanosti in skrbnosti, da zagotavljajo le najboljše za njihove kupce, zaposlene, poslovne partnerje in širšo družbo. #mismolidlslovenija

Trenkwalder je vodilno mednarodno podjetje za opravljanje storitev na področju zaposlovanja in kadrovskega svetovanja v Srednji in Vzhodni Evropi. Z znanjem in izkušnjami podpirajo vaš poklicni razvoj ter vam pomagajo na poti do želene zaposlitve. Njihova mednarodna mreža vključuje več kot 7.000 podjetij iz vseh sektorjev gospodarstva.V Sloveniji se že več kot 19 let uspešno povezujejo z različnimi podjetji vseh velikosti in dejavnosti. S 5-imi različnimi lokacijami (Uprava, PE Ljubljana Selekcija in izbor, PE Ljubljana, PE Maribor, PE Celje in PE Novo mesto) imajo eno najširših poslovnih mrež med ponudniki kadrovskih rešitev in storitev zaposlovanja. Pridobljen vpis v register delodajalcev za zagotavljanje dela delavcev drugim uporabnikom jim omogoča kompetentno delovanje, ki je obenem tudi skladno z aktualno delovnopravno zakonodajo.

Agilcon je vodilni Salesforce partner v regiji, popolnoma osredotočen na gradnjo sodobnih CRM (Salesforce CRM) in HRM (Gecko HRM) poslovnih rešitev v oblaku. Zavedajo se, da so prav zaposleni Srce Agilcona, da je za uspešno delo potrebno strukturirano uvajanje in mentorstvo, ter da se želja po novem znanju z zaključenim uvajalnim obdobjem ne konča. Hitra rast omogoča njihovim zaposlenim neprestan strokovni razvoj, prevzemanje novih odgovornosti in gradnjo kariere v okviru ene od najbolj dinamičnih razvijalskih skupnosti na svetu – Salesforce.com. Ekipa Agilcona danes šteje več kot 50 sodelavcev: sestavljajo jo razvijalci, svetovalci za uvajanje poslovnih rešitev, vodje projektov, ekipa za marketing in prodajo ter skupne službe. Skupni imenovalec prav vseh pa je strast do tehnologije in soustvarjanja simpatičnega delovnega okolja.

Na dogodek vabljeni vsi študenti in diplomanti, ki vas zanimajo razmišljanja delodajalcev. Ne bomo se osredotočili samo na določene profile, ampak vsesplošna mnenja, razmišljanja in delovanja podjetij, ki se predstavijo. Ekipi v MS Teams se lahko priključite s kodo 7512pkn.

Vabljeni!

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.