Ponudba za delo in življenjepis - FF

• Kdaj: sreda, 20. november 2013, ob 16:00
  • Traja: 90 min
  • Kje: Filozofska fakulteta UM, Predavalnica 0.1 FF, Koroška cesta 160, 2000 Maribor
  • Izvajalec: Gorazd Prah, karierni trener ter razvijalec projektov na MojeDelo.com. Soavtor 3. izdaje prvega slovenskega priročnika za iskanje zaposlitve, 6 let izkušenj pri zaposlovanju in zaposlitvenem marketingu. Izvajalec preko 100 kariernih delavnic za iskalce zaposlitve (predvsem mlade in težko zaposljive).
  • Univerza/fakulteta: Filozofska fakulteta

S kakovostno pisno komunikacijo lahko prepričamo delodajalca ali pa ga odvrnemo od tega, da nas želi osebno spoznati. Iskalec lahko s primerno pripravljeno ponudbo tudi ustvarja sebi primerno delovno mesto. Kaj pričakujejo delodajalci v ponudbah za delo in česa v vaših zaposlitvenih dokumentih nočejo videti?

Gradivo s predavanja