Predavanje z naslovom Strateška nabava in njeni procesi

• Kdaj: četrtek, 3. december 2020, ob 17:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Člana Strokovnega sveta Združenja nabavnikov Slovenije: Nejc Zafran in Tilen Klobučar
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM v sodelovanju s FL UM in Združenjem nabavnikov Slovenije organizira dogodek z naslovom Strateška nabava in njeni procesi, ki bo potekal dne 3.12.2020 ob 17. uri. Virtualno predavanje bosta izvedla člana Strokovnega sveta Združenja nabavnikov Slovenije Nejc Zafran in Tilen Klobučar.

Predavanje bo zajemalo naslednja področja:

• Vloga in pristojnosti strateške nabave,
  • procesi strateške nabave,
  • razvojni vidik strateške nabave.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: r0k2vrs. Ekipa se imenuje Strateška nabava in njeni procesi. V primeru težav s pridružitvijo ekipi nas prosim kontaktirajte na karierni.center@um.si.

Vabljeni k udeležbi!

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.