Razgovori oz. “speed dating"s predstavniki podjetij - v sklopu KARIERNIH NASVETOV PRIHODNOSTI

• Kdaj: torek, 5. marec 2013, ob 11:30
  • Traja: Dvakrat po 30 minut
  • Kje: Univerza v Mariboru, Trstenjakova dvorana, Slomškov trg 15, Maribor
  • Izvajalec: Karierni center UM in predstavniki podjetij
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM pripravlja v sodelovanju z društvom kadrovskih delavcev Maribora, Lenarta in Slovenske Bistrice "KARIERNE NASVETE PRIHODNOSTI".
Med predavanji bodo v Trstenjakovi dvorani Univerze v Mariboru potekali kratki tri-minutni razgovori študentov oziroma diplomantov s predstavniki podjetij (tako imenovani speed dating). Omenjene predstavitve 20-ih udeležencev bodo potekale v dveh delih – ob 11.30 in 12.45 uri. Cilj takih predstavitev je navezovanje stikov med iskalci zaposlitve in potencialnimi delodajalci. Iskalci zaposlitve bodo od sodelujočih kadrovikov dobili povratne informacije o svoji predstavitvi, kadroviki pa si bodo lahko sestavili nabor perspektivnih kadrov.

Med 60 prijavljenimi kandidati bomo na osnovi

• delovnih izkušenj,
  • dodatnih neformalnih izobraževanj in usposabljanj,
  • obštudijskih dejavnosti,
  • morebitnega prostovoljnega dela,
  • študentskih izmenjav,
  • znanja tujih jezikov,
  • komunikacijskih, organizacijskih, strokovnih, računalniških in drugih kompetenc ter
  • slovnične korektnosti

izbrali 20 študentov/diplomantov, ki bodo sodelovali na tako imenovanem "SPEED DATINGU".

Vsak izbran kandidat se predstavi VSAKEMU izmed 9 kadrovikov!

Dodatne napotke o tem kako sestaviti svoj življenjepis najdete na spletni strani Kariernega centra UM.

Po predprijavi na RAZGOVORE s predstavniki podjetij - v sklopu KARIERNIH NASVETOV PRIHODNOSTI, boste 11.2.2013 prejeli dodatne informacije kam pošljete vaš življenjepis v EUROPASS obliki. Z 20 izbranimi študenti/diplomanti bomo svetovalci Kariernega centra UM opravili tudi demonstracijo zaposlitvenega razgovora.

Podjetja, ki sodelujejo na dogodku (razvrščena po abecednem vrstnem redu):

ecolab_logo.jpg ECOLAB
Elrad_logo.jpg ELRAD INTERNATIONAL
Halcom_logo.jpg HALCOM
IBM_logo.jpg IBM Slovenija
kopa_logo.jpg KOPA
menerga_logo.gif MENERGA
Pro_plus_logo.jpg PRO PLUS (POP TV, A KANAL)
Talum_logo.jpg TALUM
tenzor_logo.jpg TENZOR